BALUSTRÁDA

Balustrady Praha


Naše firma působí na trhu již řadu let. Najdete u nás vše pro zahradu, ale vyrábíme i doplňky do interiéru. Jsme přímo výrobci, zboží lze koupit přes e-shop, nebo v obchodě. Prodejny jsou na dvou místech v České republice TEL: +420 736732965
Balustrady v praze

Balustrády Mohelnice


Firma Stojaspal vznikla v roce 1990.

Již od počátku se profesionálně zabýváme výrobou, prodejem a montáží výrobků ze ztuženého mramoru, dle představ a přání zákazníků, z aktuální výrobní nabídky nebo formou zakázkové výroby po celé ČR, Slovenské a Rakouské republice.
Naše výrobky mají specifické uplatnění v exteriérech a interiérech, nahrazují nebo doplňují přírodní kámen, ale jsou cenově mnohem dostupnější jako stavební, zahradní, bytové i dekorativní doplňky.TEL::+420 602 201 710

ZAHRADNÍ DEKORACE PRO KAŽDOU ZAHRADU


Všechny výrobky jsou z certifikovaného mrazuvzdorného mramoru a umělého betonu. Základní provedení je v bílé a pískové barvě. Další varianty podle dohody.

ZAHRADNÍ DOPLŇKY


Nejkrásnější zahradní doplňky pro Vaši zahradu. Vyberte si ze široké škály našich výrobků.

ZAHRADNÍ DEKORACE - SOCHY...


Dlouhodobě zavedená firma která se zabývá výrobou, prodejem a montáží balustrád Vám nabízí sochy nejrůznějších tvarů a velikostí. Vyrábíme sochy ve dvou základních barvách (bílá a imitace pískovce). Jsou vhodné zejména pro venkovní použití, ale i do interiéru. Nabízíme sochy, sochy zvířat, sochy bílé, sochy z pískovce (imitace).

ZAHRADNÍ DEKORACE


Najdete zde nové nápady a inspirace za skvělé ceny. Naše kvalitní výrobky jsou od přímého tuzemského výrobce. Nabízíme vkusné doplňky ze ztuženého mramoru. Stálobarevný a mrazuvzdorný materiál.
Hračky.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one